Jak założyć TUW

Z przyjemnością oddajemy do Państwa rąk poradnik „Jak założyć TUW”.

 

Został on przygotowany z myślą o licznych grupach zawodowych i społecznych, które mają problem z otrzymaniem oferty ubezpieczeniowej dostosowanej do własnych potrzeb lub napotykają na barierę w postaci wysokich składek. Rozwiązaniem dla takich grup jest uruchomienie własnego towarzystwa ubezpieczeń wzajemnych.
W celu ułatwienia uruchomienia towarzystwa ubezpieczeń wzajemnych nadaliśmy naszemu poradnikowi możliwie najbardziej praktyczny wymiar, wyjaśniamy korzyści związane z ubezpieczeniem w TUW-ie, a przede wszystkim – krok po kroku omawiamy kolejne działania niezbędne do spełnienia wszystkich wymogów proceduralnych, aby móc korzystać z zalet jakie daje własne towarzystwo ubezpieczeń wzajemnych.
Towarzystwa ubezpieczeń wzajemnych są szeroko znaną na świecie formą działalności ubezpieczeniowej. Zajmują one ważne miejsce także w polskiej tradycji instytucji ubezpieczeniowych.
Jesteśmy przekonani, że poradnik, który dla Państwa przygotowaliśmy, okaże się pomocnym w tworzeniu nowych towarzystw ubezpieczeń wzajemnych i krzewieniu idei im przyświecających.
 

Więcej informacji na ten temat

do pobrania jako plik PDF >

 

Zadzwoń: 58 550 96 00
lub napisz do nas: info@fwuw.pl